piątek, 16 maja 2008

Męska gra... ?


... i kto wymyślił ten slogan...? :)
Czy w ogóle istnieje jeszcze jakakolwiek "męska gra".


Rugbistki Arka Gdynia - projekt w realizacji :)
*projekt - oznacza, że to dobre musi być :)

A dziewczyny są niesamowite!:)
Aaa słuchajcie!
Nie znacie kogoś w "Wysokich Obcasach"..? Oni lubią takie "babskie" smaczki.
Chcę pomóc dziewczynom się wypromować i robie to z przyjemnością i za free :)


#1

#2

#3

#4

#5
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dziękuje Darkowi za pomoc w realizacji zdjęć :)
A Rudolfowi za pożyczenie "puszczającego się tyłka" hasselowego ;)15 komentarzy:

witek pisze...

Yo Ho Ho And A Bottle Of Rum!

alkos pisze...

ekstra portrety, ale rugby to w tym nie czuc.. . nawet pilka nie wyglada zadziornie... a gdyby tak swiezo po meczu, zaziajane, zmeczone, szczesliwe...? :-)

iczek pisze...

Ale chłopie! To jest po treningu :) One są zziajane. A że na sztucznej trawce, t chyba nie muszą mieć dziobów umazanych gliną :)
A tak na poważnie... to byłoby zbyt proste :) Takich zziajanych to ja już setki widziałem, a tutaj.. zobacz.. pikne dziewczyny. Naprawdę zadziwia mnie, ze one maja pasję do tego. Wspaniałe.

iczek pisze...

Poza tym.. nie o rugby tutaj chodzi :)

alkos pisze...

eee tam, w takim razie mi nie wchodzi... :-P Cos jak ci restauratorzy z GPF... mowie o podejsciu, nie o materii fotograficznej :-)

alkos pisze...

Zreszta wierze, ze widziales setki "zmeczonych" rugbystow... ale tutaj jakos nie widac tej pasji o ktorej piszesz. Nie mozna szukac nowej formy kosztem tak fajnego przekazu ;-)

Anonimowy pisze...

oj chyba to nie dziewczyny sie promują dzięki Panu, tylko jakby odwrotnie...?
poza tym pojechał Pan trochę po sztampie, w odniesieniu do własnego portfolio zresztą. Wstawianie kolejnych postaci w to samo tło, bądź zblizone, a każda zrobi inna minkę, bez względu na to czy stoją pod molo, czy patrzą w obiektyw w płyty boiska...widać że ma Pan to przetrenowane, ale troche jakby wyeksploatowane a poza tym, co najwaznejsze nie ma tu za grosz sportu. ale pomysł aby te własnie dziedzinę sfotografować - fajny :)

Anonimowy pisze...

a co do WO - radzę zaryzykować i potraktować, jako rodzaj weryfikacji ;-)

loki_p pisze...

Troszkę więcej urozmaicenia. Może jeden portret bez piłki, drugi z ręcznikiem, z założonymi rękami, ...
Teraz trochę zbyt maszynowo.

witek pisze...

może krew, pot, szerszy kąt, dwa pitbule

i niech do nędzy się rozbiorą.

iczek pisze...

Dzieki za uwagi. Założeniem nie bylo pokazanie sportu - już to napisałem (!!!). skąd do głowy przyszło komuś, ze tu chodzi o sport? Chodzi o nie, o te dziewczyny. Sport jest tłem. Gdybym chciał pokazac rugby, to wówczas musiałbym znowu kupić jakiegoś wieloliterowego EOS1dMkIIIII lub wyższy model...
Założeniem było pokazanie dziewczyn :)
Że sztampowe i takie same? Właśnie kurcze nie sa takie same, a miały byc jak ze sztancy. Wszystkie idealnie tak samo ustawione... one tylko sie zmieniały... ja stałem w miejscu wiec jeśli odbiór jest taki, to w sumie zrealizowałem zamierzenie. Ale ze względu na fatalne warunki niestety nie udało sie zrobić idealnie wszystkich kadrów i czasami ostre są te bokiem :) To takie techniczne aspekty i kulisy w sumie, o których nie powinienem pisać.
A co do promowania... :)
Hi, hi... przecież to naturalne. Skoro ja to pokazuje jako swoja prace to automatycznie sie promuje... choc nie traktowalbym tego jako zarzut :)
A co do WO - przecież sami w dyskusji o promocji wielu mawialo, ze nalezy walić drzwiami i oknami :)

Anonimowy pisze...

Napisałeś - sport jest tłem, więc musisz promować babki które trenują rugby:)To musi być widoczne. One sa druzyną. Ja tego tu nie widzę. I niby każda z nich trzyma piłkę, a otoczenie jest właściwe dla sportu, to jakoś mnie to wszystko nie przekonuje. Mógłbyś tu wstawić Panią z obsługi działu sport w Tesco i wyglądałaby tak samo. Czegoś brakuje. Przynajmniej na tym co tu pokazałeś.Mam wrażenie ,że stać Cię na więcej:)m.

iczek pisze...

A ja myślę, że silisz sie na szukanie ideologii, tam gdzie jej nie ma :)

Anonimowy pisze...

Ja nie silę się na szukanie ideologii:) Brakuje mi w tych zdjęciach duszy kobiet, czasami Ci się to udaje uchwycić.A ta seria bardziej nadaje sie na ładną stronke o drużynie, a przy każdym zdjęciu opis z imieniem nazwiskiem statystykami i ewentualnie opisem zainteresowań każdej z nich, a nie pisma dla kobiet. Taka jest moja ocena, ocena kobiety. A Ty potrafisz lepiej, po prostu potrafisz lepiej:)m.

iczek pisze...

@m. - zwróć uwage na opis... "projekt w trakcie realizacji" :) Dusza kobiet to jest tak niezbadana, że nie mam nawet odwago próbować jej pokazywać...;)