piątek, 5 grudnia 2008

Fotograf NN... Miłosz Wozaczyński


No... długo jakoś nie mogłem trafić na Jego stronę, ale dzisiaj wreszcie się udało i polecam z otwartą głową na te pomysły. Znany może bardziej jako Wujek Długabroda na plFoto - Miłosz Wozaczyński.

Wszedłem i zostałem dłużej. Oczywiście dział portret mnie przyciągnął i urzekł miejscami. Być może w wielu przypadkach przydałaby się mocniejsza selekcja, bo niektóre ujęcia psują to folio, ale można znaleźć takie perełki, że aż mnie łapki świerzbią co by lecieć do studia i robić, robić, robić....

Miłosz - proszę zrób selekcję... dla mnie :)

Dział Moda jest nawet bardziej miodna od ulubionego portretu... tak myślę, że nawet chyba bardziej mi się podoba... Choć i tutaj naciskałbym autora wycięcie kilku fot.

I tak marudząc przechodzimy do mojej ulubionej części - sesje studyjne ślubne.... Oj tak... Miłosz osiągnął tutaj klasę... wyznacznik takich sesji dla mnie. Dokładnie tak wyobrażam sobie to, co sam chciałbym mieć z mojego śluby, gdyby nie to, że już go miałem... choć sesję można zrobić zawsze przeca...:)

Polecam Wam Miłosza ślubne ustawianki! Pikne!

fot x 3: Miłosz Wozaczyński2 komentarze:

guerilla pisze...

Mi najbardzie podpasowalo kilka zdjęc ze ślubnych - portrety są takie sobie w większości a moda bardzo do nich podobna.. ale niektóre ślubne rewelacja :)

wujek db... pisze...

Skad Ty takiego gamonia wykopales? :D A tak serio, to milo mi... obiecuje poprawke z selekcji, ale dopiero co jedna zrobilem, na razie mam mozg zlasowany ;) Troche wolnego mam w koncu, jest nadzieja ze bede robil pare sesji, jak wszystko pojdzie zgodnie z planem (a nigdy nie idzie) - to pewnie pozmieniam troche ...