piątek, 23 maja 2008

Magazyn Hassela on-line...


Mam nadzieje, że nie trzeba Was namawiać Jak podają serwisy fotograficzne, Hasselblad zdecydował się upublicznić swój magazyn internautom. Darmowe to jest więc walcie drzwiami i oknami. Więcej na http://www.victorbyhasselblad.com/Ja polecam zdjęcia do artykułu "Wild West", str. 52... wypasik :)

3 komentarze:

michkich pisze...

Podobno wystarczy się zalogować, aby otrzymać bezpłatnie jeden z tych tańszych modeli z przystawką ;)

witek pisze...

--------znów-OT----------
Właśnie z Łodzi (z miasta Łodzi) wróciłem.
Pierwszy raz w życiu w mieście Łódź i zakochałem się.
To niewiarygodne. Miasto (poza deptakową częścią Piotrkowskiej oczywiście) ma niesamowity urok, czuje się człowiek jak w innym świecie, jeszcze te ciężkie niskie chmury nad nami.

Nie wiem jak przytargam tam 8x10 na ławie ale z pomocą PESY dam radę, muszę -- weźcie aparaty i jedźcie do Łodzi (w pochmurny dzień), wpadnijcie też na Fotofestiwal (do końca maja; cały program główny zamieszczono w Łódź Art Center), jest siła inspirującej twórczości, niemało miernoty, więc cała radość wyłuskiwania całych cykli, projektów ( :-P ) i pojedynczych dzieł sztuki przypada nam w udziale.

Zła wiadomość dla Rudolfa -- jest na miejscu do kupienia nowy Biuletyn, lecz niezależnie od tego można wziąć sobie poprzedni numerek za free.
-------koniec-OT----------

iczek pisze...

No właśnie... Łódź musze odwiedzić. :)